Sportkoepel Groningen

Deelnemers

Onderstaande verenigingen zijn aangesloten bij de Sportkoepel Groningen. Als jouw club ook deel wil nemen aan de sportkoepel, kijk dan op deelnemer worden.

Naam vereniging Sport Website
ACLO Overkoepelende studentensportstichting RuG www.aclosport.nl
Amicitia VMC Voetbal www.amicitiavmc.nl
BA RTC Basketbal basketballrtcnoord.nl
BC Beijum Badminton www.bcbeijum.nl
BC GO! Badminton www.bcgo.nl
BC Hoogkerk Badminton www.bchoogkerk.nl
BC Lewenborg Badminton bclewenborg.nl
Be Quick Voetbal www.bequick1887.nl
Blauw Geel Voetbal www.blauwgeel1915.nl
BSC Caribe Baseball & Softball caribe.nl
BV Novum Badminton www.bvnovum.nl
BVG Basketbal www.bvgroningen.net
Celeritas Donar Basketbal www.celeritasdonar.nl
Clubbrothers Korfbal www.clubbrothers.nl
De Slagvink Badminton voor 50+ www.slagvink.nl
Dijkmansport Judo www.dijkmansport.com
DIO Groningen Voetbal www.diogroningen.nl
Diva ‘83 Voetbal www.diva83.nl
DZN Groningen Zwemmen www.dzngroningen.nl
Engelbert Voetbal vvengelbert.nl
(Ex-)hartpatiënten Sport- en Zwemvereniging Groningen Volleybal, Zaalsport en Zwemmen www.hartpatientengroningen.nl
Gehandicaptensportclub Groningen badminton, boccia, rolstoeldansen, showdown, zwemmen www.gsggroningen.nl
GHBS Hockey www.ghbs.nl
Go Smarts Martial Arts/Karate www.gosmarts.nl
GRC Voetbal www.grcgroningen.nl
Groen Geel Voetbal www.groen-geel.nl
Gronical Dizziness Ultimate Frisbee www.gronicaldizziness.nl
Groninger Boys Voetbal www.vvgroningerboys.nl
Groninger Handboogvereniging Vector Boogschieten www.ericaweb.nl/ghvvector
Groninger Kanovereniging Kanoën www.groningenkv.nl
Groninger Reddingsbrigade Zwemmen groningerreddingsbrigade.nl
Gruno Voetbal www.vvgruno.nl
GSBV De Groene Uilen Basketball www.groeneuilen.nl
GSSV Donitas Volleybal www.donitas.nl
GSVV Veracles Volleybal www.veracles.nl
GSZV De Golfbreker Zwemmen www.golfbreker.org
GTTC Tafeltennis www.gttc.nl
GTV Van Starkenborgh Tennis starkenborgh.nl
GVAV Rapiditas Triathlon Triathlon www.gvavtriathlon.nl
GVAV Rapiditas Voetbal www.gvav.nl
GVAV Gymnastiek www.gvavgymnastiek.nl
GZ TriVia Zwemmen www.trivia.nl
Helpman Voetbal www.vvhelpman.nl
HFC '15 Voetbal hfc15.nl
Judo Groningen Judo www.judogroningen.nl
KCG Kunstrijden www.kunstrijclubgroningen.nl
Kracht en Vriendschap HK Turnen www.kvgroningen.nl
Kracht en Vriendschap Turnen www.kvgroningen.nl
KV Hoogkerk Korfbal www.kvhoogkerk.com
Lewenborg Voetbal www.fclewenborg.nl
Lycurgus Voetbal www.svlycurgus.nl
Mamio Voetbal www.vvmamio.nl
Martinistad Lacrosse Lacrosse www.martinistadlacrosse.nl
NIC./Alfa-college Korfbal www.nic-korfbal.nl
Noordelijke Wielervereniging Groningen Wielrennen www.nwvg.nl
Northern Lightning Rollergirls Roller Derby www.northernlightningrollergirls.nl
Omlandia Voetbal  http://www.vvomlandia.nl/
Oosterparkers Voetbal www.oosterparkers.nl
Oranje Nassau Voetbal www.cvvoranjenassau.nl
Oranje Nassau Volleybal onvolleybal.nl
OZW Voetbal oudzwartwit.org
PKC’83 Voetbal www.pkc83.nl
Potetos Voetbal www.vvpotetos.nl
RC Groningen Rugby www.rugbyclubgroningen.nl
SC Stadspark Voetbal scstadspark.nl
Scylla Basketbal www.basketballverenigingscylla.nl
Smash and Block Hoogkerk Volleybal www.smashandblock.nl
Sportvereniging Hoogkerk volleybal, dames senioren gym en bewegen op muziek
STG Groningen shorttrack www.stgroningen.nl
Sung Zang Taekwon-do Taekwon-do www.sungzang.nl
TTV Vinkhuizen Tafeltennis www.ttvvinkhuizen.nl
UC Face Off Unihockey www.ucfaceoff.nl
UFC Groningen Unihockey/Floorball www.ufcgroningen.nl
V&S Handbal Handbal zq054bd.slclubsite.nl
Velocitas Voetbal velocitas.voetbalassist.nl
Volleybal DGB Groningen Volleybal dgbgroningen.weebly.com
VV Groningen Voetbal www.vvgroningen.nl
VV Oryx Volleybal www.vvoryx.nl
VVK Voetbal vvk.slclubsite.nl
Watervrienden Zwemmen www.watervrienden.com
Zwem Goud Zwemmen www.zwemgoud.nl
Zwemvereniging Ten Boer Zwemmen www.zwemverenigingtenboer.nl

Comments

  1. Leave a Reply

    GP de Vries
    26 november 2014

    wilt u de naam van RC Groningen op de deelnemerslijst wijzigen van GRC in RC Groningen?
    bij voorbaat dank,

    GP de Vries
    Voorzitter RC Groningen

  2. Leave a Reply

    VV Oryx
    15 december 2014

    Oryx is een volleybalvereniging.
    Graag willen wij ons aansluiten bij de sportkoepel Groningen.
    Zijn er zaken die u van ons verwacht dan horen wij het wel.

    met vriendelijke groet
    Jan Kuipers
    voorzitter vv Oryx

    • Leave a Reply

      admin
      15 december 2014

      Beste Oryx,

      We nemen jullie graag op in de lijst.

    • Leave a Reply

      admin
      26 december 2014

      Welkom Groninger Kanovereniging! Jullie staan ertussen.

  3. Leave a Reply

    C.W.MARK
    14 januari 2015

    Graag willen wij ons aansluiten. Als base- en softbal club Caribe (B.S.C.Caribe).

    • Leave a Reply

      admin
      27 januari 2015

      Beste Caribe,

      Welkom bij de club, jullie zijn toegevoegd.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>